Twitter Maç Linkleri

İnternetin ortaya çıkmasından sonra bu yeni mecranın geliştirilmesi yönünde daha hızlı aşamalar kat edilmesi sonucunda çok farklı yeni medya araçları hayatımıza girmiştir. Özellikle sosyal medya sitelerinin bu gelişme süreci içerisinde ilk sırada yer aldığını görüyoruz. Tabii ki bu gelişme spor alanına da yansıdı ve sporseverler arasında inorganik bağ kurulması sonucunu doğurdu. Örnek olarak Twitter maç linkleri popüler konulardan biri haline geldi. Çünkü canlı maç linkleri için Twitter üzerinden çeşitli hashtagler ile paylaşımlar çığ gibi büyüdü. Hatta bunlar arasında fakirelink hashtag kullanımı en popüler ve adeta fenomen olan bir hashtagdir.

En Yaygın Hashtagler
Elbette ki bunun haricinde genellikle livestreaming, livestream, maçlinki, maçizle, maçlinkleri, canlımaç gibi hashtagler popüler olarak kullanılmaktadır. Ancak, bu paylaşımlardaki linkler sayesinde sporseverler arasında tam bir dayanışma söz konusu olsa da, kimi zaman Twitter maç linkleri ile ilgili bazı sıkıntılar ile de karşılaşılmaktadır. Twitter üzerinden hashtagler yoluyla paylaşılan linklerin arasında asparagas linkler de yok değildir. Çoğunlukla bu türden fake linklere tıklandığında farklı bir siteye yönlendirme söz konusu olabilmektedir. Bu ise tamamen reklam ve hit amaçlı spam paylaşımlardır.

Buna Dikkat
Twitter maç linkleri arasında elbette ki çalışan canlı maç linkleri de yer almaktadır. Burada önemli olan ise; donmayan maç linki gibi bir arama yapıldığında Twitter üzerinden canlı maç linkleri paylaşan kullanıcının kimliği ve güvenilirliği ön plana çıkmaktadır. Dolayısıyla, sosyal medya sitelerinden biri olan Twitter üzerinden canlı maç yayınları hakkında çok sayıda link paylaşımı yapılmaktadır ve sporseverler ile bahis severler için belirli bir kaynak niteliğindedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir