Hakkımızda

Türkiye’de ve dünyadaki ulusal ligler ile uluslararası turnuvalardaki çeşitli spor dallarında oynanan maçların yayın programları hakkında sporseverleri bilgilendirmek üzere kurulan bu sitede güncel olarak maç linkleri yayınlanacaktır. Aynı zamanda bir taraftar portalı olarak da hizmet verecek olan Maclinklerim.Org sitesinde canlı maç yayınları için linkler paylaşılmaktadır.

MacLinklerim.Org Sitesinden Yararlanma Koşulları

Sitemizde canlı maç yayınları hakkında güncel bilgilendirmeler yapılmakta olup, sporseverlere anlık olarak güncellenen içerikler kapsamında 7/24 hizmet verilmektedir. Sitemizden başta futbol ve basketbol olmak üzere diğer popüler spor dallarındaki maçların yayınlandığı tarihler ve saatler ile birlikte yayın linkleri hakkında ayrıntılı bilgiler alabilirsiniz. Maclinklerim.com hizmetleri tamamen ücretsiz olup, bu sitede sunulan paylaşımlardan üyelik gerektirmeden yararlanabilirsiniz.

Yayın İlkelerimiz

Maclinklerim.com platformu bu alanda görülen eksiklik ve duyulan ihtiyaç nedeniyle tamamen sporseverlere yönelik olarak tasarlanmıştır. Maclinklerim.Org canlı maç izleme sitesi olmayıp, maç yayınları konusunda bilgi kaynağı olunması amaçlanmıştır. Bu kapsamda sitenin yayın politikasında her zaman doğru bilgilendirme ve sporseverlere yardımcı olmak ilkeleri benimsenmiştir. Tamamen sportif amaçla yayın hayatına başlayan bu platform üzerinde bahis oynanmaz.

Amacımız

Bu platformda maç yayın linkleri ile ilgili olarak birçok bilgiyi bulabilir ve tek bir kaynaktan maçların yayınlanacağı tarih ve saatleri kontrol edebilirsiniz. Ayrıca, uzman bir ekip tarafından hazırlanan maç linkleri programlarını takip ederek izlemek istediğiniz maçların yayınlanacağı kanalları ve platformları kolaylıkla öğrenebilirsiniz.