Bein Sports
Yıllardır Türkiye Süper Ligi'nin yayın haklarını elinde bulunduran Digitürk'ün hisselerini Bein Grup'a satmasıyla ülkemizde ilgi odağı Bein Sports'a kaymıştır. Türkiye haricinde dünyada pek çok ligin yayın haklarını elinde bulunduran Bein Sports HD kanalları ile üyelerine hizmet veriyor. Siz de Türkiye Süper Ligi maçların canlı izlemek istiyorsanız Bein Sports'a üye olmalısınız.
Bein Sports Canlı izle
Bein Grup bünyesinde pek çok kanal bulunmaktadır. Bein Sports HD izleme seçeneği sunduğu kanallar arasında en popüler olanı Bein sports 1 kanalıdır. Türkiye Ligi maçları da bu kanalda yayınlanmaktadır. Bunun yanı sıra Bein Sports 2, Bein Sports 3 ve S Sports gibi kanallar da maç yayınları için tercih edebileceğiniz kanallar arasındadır. Maçların yanı sıra dünyadan futbol haberlerini takip edebileceğiniz Bein Sports Haber kanalı da bu grup bünyesindedir. Bein Sports izle seçeneği ile siz de şifresiz bir şekilde tüm maçları izleyebileceksiniz.
Bein Sports Maç Özetleri
Neredeyse tüm maçların yayın haklarını elinde bulunduran Bein Sports kanallarında maç özetlerini de izleyebilirsiniz. Beinsport maç özetleri ile kaçırdığınız tüm maçların tekrarını izleyebilirsiniz. Mobil seçeneği ile de her an yanınızda olan bein sport izleme seçeneği ile süperlig özetlerinin yanı sıra tüm dünyanın takip ettiği şampiyonlar liginin özetlerini de izleyebilirsiniz.

Bein Sports 3

Bein Sport 3 kanalı üzerinden yayınlanan canlı maçları izleyebilmek için bilindiği gibi ücret ödenmesi gerekmektedir. Çünkü bu TV kanalı...